Sieť zdravia
Aspirin 500 mg

Aspirin 500 mg

tbl 500 mg (blis.) 1x20 ks

Liek obsahuje liečivo kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.

Používa

… Viac
6,31 €

Popis a určenie

Liek obsahuje liečivo kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.

Používa sa:

  • u dospelých a u detí od 12 rokov pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch,
  • u dospelých pri zápalových ochoreniach (na odporúčanie lekára). 

U detí do 12 rokov sa kyselina acetylsalicylová môže podávať iba pod dohľadom lekára. Viac na adc.sk

Parametre

NázovAspirin 500 mg
Balenietbl 500 mg (blis.) 1x20 ks
ŠÚKL kód33061
FormaTablety
ZnačkaAspirin

Nájdite liek, lekára alebo zubára

Rýchla online rezervácia liekov a termínov vyšetrení na jednom mieste.