Sieť zdravia
Aspirin 500 mg

Aspirin 500 mg

tbl 500 mg (blis.) 1x20 ks

Liek obsahuje liečivo kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.

Používa

… Viac
6,31 €

Alternatívy

3 produkty

Nájdite liek, lekára alebo zubára

Rýchla online rezervácia liekov a termínov vyšetrení na jednom mieste.